اخبار اسلایدی
پس از گذشت 16 سال خانواده نوزاد نارس همچنان قدرشناس زحمات کادر درمان

1399/7/5 شنبه

امیررضا اکبری نیا مدیر مرکز آموزشی درمانی کوثر گفت : قدرشناسی از بارزترین خصلت های پسندیده است که در برخی مواقع به بهترین شکل نمود پیدا می کند . در مراسم تقدیر از سیما سیف اله زاده  کارشناس ارشد پرستاری سوپروایزر بیمارستان  که مدت  سال مسئول بخش نوزادان بوده اند خانواده نوزاد نارسی که 16 سال قبل در بخش (NICU)  بستری بوده ،حاضر شدند و این مراسم تجلیل را بسیار پربار و سرشار از مهر و عطوفت نمودند.

وی افزود: سال 83 شقایق ترکمن نوزاد 28 هفته ،نارس و با وزن 300/1گرم از بیمارستان رحیمیان به بخش مراقبت های ویژه کوثر اعزام می شوند، در اولین برخورد که حمل انکوباتور از پله های بخش بوده خانم سیف اله زاده ایثارگرانه و خارج از حیطه شرح وظایف خود وارد عمل می شوند که باعث انتقال حس ارامش و امنیت خاطر به خانواده این نوزاد می گردد.همچنین در طی 39 روز بستری این نوزاد در بخش با حمایت های  درمانی  و روحی مادر و پدر نقشی ماندگار در خاطر این خانواده ثبت کردند که پس از گذشت 16 سال در روز بازنشستگی شان در اقدامی خود جوش همراه با شقایق 16 ساله ( نوزاد بستری در بخش ) در این مراسم حاضر شدند و شور و هیجانی وصف نشدنی ایجاد نمودند .

گفتنی است در طی این سال هانیز  اقای ترکمن که خود از امدادگران  هشت سال دفاع مقدس بودند  به پاس قدرشناسی از  سید و سالار شهیدان که سلامتی نوزاد خود را مدیون  ایشان می دانند ، در روز تاسوعا اقدام به توزیع غذای نذری در بین همکاران و همراهان نوزادان در بخش می کردند .

اکبری نیا گفت :  به اذعان پزشکان و همکاران،خانم سیف اله زاده ، قبل و پس از راه اندازی بخش مراقبت های ویژه( NICU)  ،تلاش مجدانه در مدیریت بخش ،پیگیری کارهای درمانی ، کمک به بهبود و سلامت نوزادان و حمایت عاطفی و روحی خانواده های نوزادان نارس بسیاری نقش پررنگی داشته اند ایشان دلسوزانه و با وجدان کاری بالا وظایف خود را به نحو احسن انجام می داند .

لازم به ذکر است این همکار متعهد و توانمند پس از گذشت سالها خدمت صادقانه و خداپسندانه از تاریخ 01/07/99 به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند.