اخبار اسلایدی
در کنار شهدا، خانواده های این عزیزان نیز اسطوره های صبر و ایثار این کشور پهناورند

1399/7/5 شنبه

امیررضا اکبری نیا مدیرمرکزآموزشی درمانی کوثر گفت : با حضور دکتر مریم رجبی رئیس و حاج آقای باقری امام جماعت مرکز  از مقام شامخ شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد .

وی گفت : دکتر رجبی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و خانواده هایشان تاکید کرد که امروز این عزیزان راه پدران شهید خود را در حفظ سنگر بهداشت کشور ادامه دار کرده اند و در مبارزه با بیماری کرونا همچنان حماسه می آفرینند .

اکبری نیا در ادامه افزود :اولین هفته دفاع مقدس دهه اول محرم شکل گرفت . در تاریخ عاشورا دو واقعه توسط حضرت زینب رقم خورد که نقطه عطف این قیام است ،یکی سخنرانی قراء آن بزرگوار در شام که تداعی زنده شدن و بیانات مولا علی (ع) بود و دیگری در کاخ عبیدالله بن زیاد که فرمودند :مارایت الا الجمیلا. دفاع مقدس ما هم سراسر زیباییی و تولید اسطوره های اخلاقی و انسانی برای جامعه جهانی بود در صورتی که خیلی کشورهای دنیا اسطوره می سازند .

در ادامه مدیر مرکز تک تخصصی زنان از تمامی بازماندگان عزیز شهدا و رزمندگان دفاع مقدس مرکز درخواست کرد تا در نهادینه کردن ارزش های اسلامی و اخلاقی و مدیریت مرکز،این مجموعه را یاری نموده همچین پیشنهاد داد تا ماهانه خاطراه ای از این عزیزان در پورتال بیمارستان بارگذاری شود .

حاج آقای باقری با بیان حدیث نبوی :مجاهدان راه خدا رهبران اهل بهشت هستند در ادامه این مراسم از این همکاران قدردانی نمودند و لوح تقدیر و شاخه گلی به رسم قدردانی به ایشان تقدیم کردند .

در این مراسم  از فرزندان گرامی شهدا و همکاران جانباز شاغل در مرکز تجلیل شد .