اخبار
تیم پزشکان جراحی زنان، عمومی و اورولوژی استان قزوین، جان مادر باردار را نجات دادند
دکتر مریم ایرانی پور، متخصص زنان و زایمان مرکز آموزشی – درمانی کوثر قزوین گفت: تیم پزشکان جراحی زنان، عمومی و اورولوژی استان قزوین، جان مادر باردار را نجات دادند.  
وی در خصوص این مادر باردار اعلام کرد: وی با سن حاملگی 29 هفته در حاملگی دوم، به علت ضربه به شکم بعد از تصادف با اتومبیل، به  صورت سرپایی  به این مرکز مراجعه کرد که در بدو ورود و در اولین معاینه با توجه به علائم حیاتی و معاینه بیمار، احتمال پارگی ارگان های داخلی و تشخیص وجود خون آزاد در داخل شکم، بلافاصله بیمار به اتاق عمل منتقل شد. دکتر ایرانی پور، ادامه داد که با توجه به حساسیت جراحی، دکتر عزت السادات حاجی سید جوادی و پزشکان دیگر نیز به کمک شتافتند.
دکتر عزت السادات حاجی سید جوادی، متخصص زنان و زایمان، در این رابطه اظهار کرد: پس از باز شدن شکم بیمار، مشخص شد که وی خون ریزی وسیع خلف شکم و پشت رحم دارد که اقدامات حمایتی انجام شد.
یادآور می شود، پارگی دیافراگم دیده شده، توسط دکتر فرزین پاک فطرت، فوق تخصص جراحی و ترمیمی مرکز آموزشی – درمانی شهید رجایی و دستیار جراحی ایشان، ترمیم شد.
این بیمار برای دریافت مراقبت های بیشتر به بخش آی سی یو  منتقل شد و پس از مرخص شدن از نظر متخصصان زنان و زایمان، برای  ادامه درمان به مرکز آموزشی – درمانی شهید رجایی منتقل شد.